sobota, 4 stycznia 2014

#1 - Jak zacząć?

Witajcie! 

Długo nosiłam się z zamiarem napisania bloga, jednak stało się coś, co mnie do tego skłoniło.

Nowy Rok. Nowe postanowienia, które tym razem zamierzam spełnić w 100%. Nie będzie łatwo, to wiem, nie będzie lekko, też to wiem, pewnie wiele razy będę nosiła się z zamiarem rzucenia wszystkiego, schowam się w kącie płacząc i pochłaniając wielką czekoladę, ale powiedziałam sobie coś, co już wcześniej mówiłam i nigdy nie byłam w stanie zrobić - bądź silna! Nie dla kogoś, dla siebie!

O czym chcę napisać bloga? O wielu rzeczach. Przede wszystkim, o mojej walce z nadwagą. Sporą. Na prawdę sporą. Jak do tego doszło? Nie, nie jestem dużej kości, mam tendencje do tycia, to fakt, ale po prostu za dużo jem. Zajadam smutki, głównie słodyczami. Pobudkę zgotowałam sobie kilka tygodni temu, kiedy zauważyłam, że ciężko mi schylić się i zawiązać buty, bo brzuch już przeszkadza. Przeraziłam się, załamałam...i postanowiłam działać!

O czym jeszcze? Uroda. Makijaż. Codzienna pielęgnacja.

Wiem, że od nowego roku, nie tylko ja postanowiłam zapisać te karty od nowa. Czy się uda? W to wierzę. 

A was zapraszam do czytania, komentowania. Pierwszy, poważny post już wkrótce. Będą porady, będą pytania, będzie zabawnie, refleksyjnie czasami i co ważne - będą też nagrody!

:)

7 komentarzy:

 1. ja próbuje z 63 do 55 zjechac do wakacji - damy rade!~!!!!! :D

  Olciak :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia w pisaniu i w rzucaniu wagi Bądź silna dasz radę :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Ps. Polecam wyłączenie weryfikacji słownej przy komentarzach, bo to utrudnia ich pisanie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki kochana, już poprawiłam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Z postanowieniami noworocznymi zazwyczaj bywa, że szybko uciekają ;) Też mam postanowienie ale na 7lat xD Trzymam kciuki - trochę wiary i na pewno się uda;)

  OdpowiedzUsuń